SLEVA NA POJIŠTĚNÍ 30%

Základní informace o pojištění našeho bytového domu u Allianz pojišťovny, a.s.

Od 16. 4. 2012 bude náš bytový dům pojištěn u Allianz pojišťovny a to v nejvyšší variantě zajištění (Exkluziv). V pojistné smlouvě máme dále možnost čerpat asistenční služby vztahující se k situacím vyžadující bezodkladnou opravu např. zabouchnuté dveře, prasklé potrubí v bytě, rozbití skleněných výplní – oken. Výbor SVJ souhlasí s využitím asistenčních zásahů i pro  jednotlivé bytové jednotky. Aby byl dodržen jednotný postup při využití asistence a nebyl překročeny dané limity, bude vás kontaktovat zástupce Allianz pojišťovny p. Aleš Rolník, který vás bude informovat o podmínkách technické pomoci. Dále vám také sdělí rizika, na které je bytový dům či bytové jednotky pojištěny, a možnosti případné vinkulace hypotečního úvěru z již uzavřeného pojištění bytového domu. S p. Rolníkem se dále budou řešit i případné pojistné události a veškeré záležitosti související s pojištěním. S dotazy ohledně pojištění se lze obracet přímo na něj.

Kontakt na p. Rolníka je 602 100 410 nebo email a.rolnik@seznam.cz.

Allianz pojišťovna pro obyvatele našeho domu připravila také zajímavý slevový program na pojištění domácnosti, autopojištění či životního pojištění. Zejména pojištění nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti za škodu je nám nabídnuto s obchodní slevou 30%. Pojišťovna dále za vás vyřídí i případné převedení vinkulace, které se může vázat k pojištění bytových jednotek. Této možnosti využilo již několik vlastníků a odezva je velmi pozitivní.


Rodinná vstupenka do ZOO

V trezoru je uložena rodinná vstupenka (pro 2 dospělé a 2 děti) do ZOO. Tuto vstupenku mohou využívat všichni obyvatelé domu. Vstupenku si předem rezervujte. V trezoru je též uložen papír s i informacemi kdy kdo ji má rezervovanou. Při převzetí se prosím podepište a při vrácení také, aby existoval přehled kde se vstupenka pohybuje.


Nářadí

Na údržbu domu je nakoupeno různé nářadí. Toto nářadí si mohou obyvatelé domu po domluvě zapůjčit. Aktuální seznam nářadí je tento:

1. Aku příklepový šroubovák MAKITA 8271DWAET2
2. Sada vrtáků a sekáčů SD plus 17 dílů
3. Kabel prodlužovací 50m/4zásuvky bubnový
4. Kombi kladivo SDS+ MAKITA HR2470T
5. Sekačka 
6. Vysavač na mokro-suché vysávání
7. Žebřík, nastavitelný až do 3m
8. Lopata
9. Krumpáč
10. Hrábě